Byggmesteren Tromsø

Prosjektutvikling, salg og prosjektering

Kjell Skog – prosjektutvikling og prosjektering

kjell@byggmesterentromso.no
tlf 90651351

Trygve A Wedset – salg, marked og offentlig

trygve@byggmesterentromso.no
tlf 91320065

Martin Bassier – CAD-konstruksjon og elementprosjektering

martin@byggmesterentromso.no
tlf 93012325

 

Produksjon

Ingebrigt Mogaard – daglig leder Byggmesteren Tromsø AS

ingebrigt@byggmesterentromso.no

tlf 95174900

Rune Iversen – prosjektleder

rune@byggmesterentromso.no
tlf 95183290

Administrasjon/regnskap

Maylen Albrigtsen

maylen@byggmesterentromso.no
tlf 93074814

Besøksadresse

Ringveien 75,
9018 Tromsø

Postadresse:
Postboks 3362,
Stakkevollan
9276 Tromsø

Telefon: 77 60 00 62
Fax: 77 60 00 68
firmapost@byggmesterentromso.no